Вы находитесь на архивной версии сайта, для получения актуальной информации перейдите на новую версию сайта!

Платнi послуги

Університет, крім підготовки студентів за держзамовленням, здійснює також підготовку на контрактній основі за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб і за рахунок власних коштів абітурієнтів. Абітурієнти укладають тристоронній або двосторонній контракт з гарантією компенсації витрат на навчання в учбово-методичному відділі договірної підготовки НТУ "ХПІ".

Сума коштів за навчання на контрактній основі встановлюється згідно з кошторисом витрат і вноситься поступово частками за один семестр навчання, на його початку.

В процесі навчання студенти, які навчаються за контрактом, мають можливість користуватись пільгами по переведенню на безкоштовне навчання, яке можливе у випадку здачі 4 сесій на оцінки "відмінно" та "добре" і наявності вільних місць серед бюджетного контингенту. Такі ж пільги встановлені для інвалідів, дітей-сиріт, а також напівсиріт.

На факультеті інтегральної підготовки підготовка спеціалістів проводиться виключно на контрактній основі, тобто без можливості переведення на бюджетну форму навчання.

 

 

 

† 06.07.2011 0:37:00