Вы находитесь на архивной версии сайта, для получения актуальной информации перейдите на новую версию сайта!

Механіко-технологічний (МТ)

Декан – професор ПОГРІБНИЙ Микола Андрійович

Наукометричні дані: Scholar / Scopus

Приймальна комісія: головний аудиторний корпус, к. 305, тел. (057)707-66-53.

Web-сайт: http://web.kpi.kharkov.ua/mt/

Факультет, якому виповнилося 84 роки, був створений на початку минулого століття для забезпечення висококваліфікованими кадрами найбільших заводів Харкова, які в той час з’явилися на карті міста: тракторного, турбінного, електромеханічного та багато інших.

В останні роки спеціальності факультету значно оновились і стали одними з найдефіцитніших, бо саме вони забезпечують матеріало- та енергозбереження, визначають науково-технічний прогрес і економічну ефективність народного господарства держави, забезпечують впровадження новітніх технологій, в тому числі і комп’ютерних.

Випускники факультету сьогодні запитані в усіх провідних галузях промисловості: машино- і верстатобудуванні, електроніці і електротехніці, виробництві товарів широкого споживання та інших. Вони можуть працювати на будь-якому підприємстві машинобудівного профілю, в наукових установах або проектно-технологічних інститутах, в різних формах Харкова, України, ближнього і дальнього зарубіжжя.

Як приватні підприємці випускники факультету мають можливість відкрити власну справу по виготовленню та обробці художніх, ювелірних та спеціальних виробів (біжутерії, зубних протезів, художньої зброї, значків, колекційних монет, тощо), а також створювати фірми і агентства реклами та дизайну.

Навчальний процес на спеціальних кафедрах факультету здійснюють висококваліфіковані викладачі. Серед них 3 академіки, 12 професорів, 40 доцентів, заслужені винахідники, лауреати державних премій.


† 08.06.2016 11:36:00