Вы находитесь на архивной версии сайта, для получения актуальной информации перейдите на новую версию сайта!

HTУ "ХПI" та EURO 2012

НТУ "ХПІ" взяв участь у прийомі гостей Чемпіонату Європи з футболу, що проходив у червні 2012 року в Україні та Польщі.

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» приймав іноземних гостей з 4 по 20 червня в спеціально підготовленому до чемпіонату «Євро-2012» гуртожитку № 3 НТУ «ХПІ». В якостi адміністраторів, чергових по поверхах і перекладачів виступили волонтери, в основному це були студенти старших курсів університету. Вони успішно прийняли і розмістили, відповідно за світовими готельними стандартами, контрольованими УЄФА, близько 400 іноземних вболівальників з Нідерландів, Німеччини, Великобританії, Португалії, Данії, Норвегії, США, Китаю, Швейцарії, Ізраїлю, Нової Зеландії, Франції, Австрії, Канади та Росії. Професіоналізм, комунікабельність та високий рівень володіння іноземними мовами, проявлені волонтерами, свідчать про високу якість їх підготовки в університеті.

«Тих студентів, які отримали цей досвід, можна вважати кваліфікованими фахівцями в галузі готельного бізнесу», - зазначив організатор роботи з волонтерами доцент, кандидат економічних наук НТУ «ХПІ» Данько Т.В. За його словами, іноземні гості бачили в наших волонтерах «своїх» і не зіткнулися з труднощами міжкультурної комунікації», що дозволило зробити їх відпочинок набагато комфортнішим. Про це свідчать десятки записів, подяк в «Книзі відгуків і побажань» від іноземних гостей гуртожитку № 3 НТУ «ХПІ».

Савік Шустер - популярний журналіст, автор, телеведучий рейтингових щотижневих телепередач, генеральний продюсер продакшн-студії «Савік Шустер Студія» відвідав Харків, один з приймаючих міст «Євро-2012». Метою його візиту було оцінити якість підготовки міста до проведення чемпіонату.

Все це дозволяє говорити про унікальність досвіду для НТУ «ХПІ», отриманого в результаті участі в міжнародному проекті європейського масштабу і настанні нового етапу міжнародного співробітництва університету.

 

 

 

 

 

 † 05.07.2012 14:27:00