Вы находитесь на архивной версии сайта, для получения актуальной информации перейдите на новую версию сайта!

Ярмарок робочіх місць "Політех-2013"

1 квітня 2013 р.

 

 

5 квітня з 10.00 до 14.00 у Спортивному комплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (вул. Артема 50-а, ст. м. «Пушкінська») відбудеться щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2013».

Ярмарок робочих місць − традиційний щорічний захід, який проводить Політех: Центр Кар'єри, Студентський Альянс спільно з Харківським обласним центром зайнятості. Його мета − надати можливість всім бажаючим студентам ХПІ та інших вузів дізнатися про сучасні тенденції ринку праці від провідних роботодавців Харкова та України, а також знайти відповідну компанію для практики або старту кар'єри.

У свою чергу, для компаній-учасниць ярмарок робочих місць «Політех-2013» − можливість залучити талановитих студентів, а тим, які найбільш відповідають вимогам компанії, запропонувати вакансію або ж надати практику з перспективою подальшого працевлаштування.

Відмінними рисами цього заходу є семінари, які проводять  представники компаній, неформальна обстановка, можливість особистого спілкування студентів і роботодавців. Все це сприяє адаптації змісту освіти до сучасного ринку праці.

Питання за телефоном: (057) 707-66-03.

† 29.10.2014 13:54:00