Вы находитесь на архивной версии сайта, для получения актуальной информации перейдите на новую версию сайта!

28 березня в НТУ "ХПІ" пройде Ярмарок робочих місць "Політех- 2014"

25 березня 2014 р.

28 березня в Спортивному комплексі Національного Технічного Університету «Харківський Політехнічний Інститут» відбудеться десятий щорічний Ярмарок робочих місць «Політех- 2014».

Це традиційний захід, на якому компанії мають можливість представити свої вакансії, скласти свою власну думку про випускників НТУ «ХПІ» та рівень їх підготовки, звернути на себе увагу талановитих студентів, запросити їх на практику, сформувати резерв для оновлення компанії в майбутньому.

Учасниками Ярмарку робочих місць «Політех - 2014» стануть більш ніж 65 компаній- роботодавців. Серед них 25 виробничих компаній, до числа яких увійдуть найбільші харківські заводи і підприємства: УПЕК, Завод «Електроважмаш», ДП ХМЗ ФЕД, Завод ім. Малишева, Турбоатом, Харківський плитковий завод і т.д. З року в рік учасниками ярмарку в Політеху стають такі транснаціональні компанії як: Проктор енд Гембл, Філіп Морріс Україна, СанІнБев Україна і багато інших. Більше 20 ІТ компаній представлять свої вакансії (Телесенс, Нікс Солюшенс, Епам системс). Також будуть представлені компанії, які мають потребу у фахівцях різного профілю - перекладачі, банкіри, менеджери з продажу, консультанти.

Загалом на ярмарку буде представлено більше ніж 300 вакансій для студентів НТУ « ХПІ». Також є пропозиції про стажування і проходження практики з подальшим працевлаштуванням.

У свою чергу більш ніж 3000 студентів НТУ «ХПІ» та інших вузів Харкова зможуть дізнатися більше про вимоги роботодавців, знайти відповідну компанію для практики, знайти роботу – тимчасову або постійну.

Відмінною рисою цього заходу є неформальна обстановка, можливість особистого спілкування студентів і роботодавців, що, в свою чергу, сприяє адаптації змісту освіти до сучасного ринку праці.

Організатори Ярмарку робочих місць «Політех- 2014»: НТУ «ХПІ», Центр Кар'єри НТУ «ХПІ», Студентський Альянс НТУ «ХПІ».

Генеральний інформаційний партнер: Сайт «Робота в Харкові».

Час проведення: 10.00-14.00.

Місце проведення: Спортивний комплекс НТУ «ХПІ», вул. Артема 50-а, станція метро «Пушкінська».

† 29.10.2014 13:54:00