Вы находитесь на архивной версии сайта, для получения актуальной информации перейдите на новую версию сайта!

В НТУ «ХПІ» відбувся щорічний ярмарок робочих місць «Політех– 2014»

3 квітня 2014 р.

28 березня в Спортивному комплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбувся щорічний ярмарок робочих місць «Політех–2014».

У цьому традиційному заході, організованому Центром кар'єри та Студентським Альянсом НТУ «ХПІ», взяли участь більше 65 підприємств та фірм, в числі яких були виробничі компанії: Індустріальна група УПЕК, Завод «Електроважмаш», Харківський машинобудівний завод ФЕД, Турбоатом, Завод ім. Малишева, Харківський плитковий завод; IT компанії: Телесенс (Telesens), Нікс Солюшенс (Nix Solutions), Епам системс (Epam Systems), а також великі транснаціональні компанії Проктор енд Гембл (Procter& Gamble), Філіп Морріс Україна (Philip Morris), Сан ІнБев Україна та багато інших.

Відвідувачам було запропоновано понад 300 вакансій найрізноманітніших профілів – перекладачів, менеджерів, консультантів, тестувальників програмного забезпечення і програмістів, а також ознайомили їх з можливостями пройти практику або стажування з перспективою подальшого працевлаштування.

У ході проведення ярмарку представники компаній змогли безпосередньо поспілкуватися як зі студентами та випускниками НТУ «ХПІ», так і з тими, хто просто шукає роботу і намагається оцінити свої можливості на ринку праці. У свою чергу, співробітники Харківського обласного та регіонального центрів зайнятості проводили для молодих фахівців міні-консультації, де вчили їх базовим навичкам написання резюме та проходження співбесіди.

Ректор НТУ «ХПІ» професор Л.Л.Товажнянський подякував присутніх за організацію та участь у заході, а також побажав усім студентам і випускникам знайти собі місце роботи, яке відповідатиме їх рівню знань, а також особистим амбіціям і перевагам. Він також зазначив, що за довгий час існування університет надавав велику допомогу своїм випускникам у працевлаштуванні. Кафедри та факультети активно співпрацюють з виробничими підприємствами, і вони охоче беруть студентів до себе на переддипломну практику.

У рамках заходу керівництво університету, студенти та гості мали можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з представниками компаній-роботодавців. Так вони отримали актуальну інформацію про вимоги до молодих фахівців, які до них пред'являються при прийомі на роботу. Подібне спілкування сприяє модернізації змісту вищої освіти таким чином,  щоб воно відповідало сучасним потребам ринку праці.

† 29.10.2014 13:54:00