Вы находитесь на архивной версии сайта, для получения актуальной информации перейдите на новую версию сайта!

13 березня відбудеться Ярмарок робочих місць "Політех - 2015"

7 березня 2015 р.

13 березня в Спортивному комплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбудеться щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2015», організатором якого є Центр Кар'єри НТУ «ХПІ».

Це традиційний захід, на якому компанії зможуть представити вакансії, скласти свою власну думку про випускників НТУ «ХПІ» та рівні їх підготовки, звернути на себе увагу талановитих студентів, запросити їх на стажування, сформувати резерв для оновлення компанії в майбутньому. Також за попередньою домовленістю компанії зможуть провести семінари та тестування для студентів.

Студенти НТУ «ХПІ» та інших вузів міста Харкова, в свою чергу, матимуть можливість дізнатися більше про вакансії, вимоги роботодавців, знайти відповідну компанію для практики, знайти роботу - тимчасову або постійну.

За доброю традицією відмінною рисою Ярмарку робочих місць є неформальна обстановка, можливість особистого спілкування студентів і роботодавців, що, сприяє адаптації освіти до сучасного ринку праці.

Партнери Ярмарку робочих місць «Політех-2015»:

Харківський обласний центр зайнятості, Студентський Альянс НТУ «ХПІ».

Генеральний інформаційний партнер: Сайт «Робота в Харкові».

Час проведення: 10: 00-13: 00. Урочисте відкриття Ярмарку о 11:00.

Місце проведення: Спортивний комплекс НТУ «ХПІ», вул. Артема 50-а, станція метро «Пушкінська».

Запитання за телефоном: (057) 707-69-04.

† 29.10.2014 13:54:00