Вы находитесь на архивной версии сайта, для получения актуальной информации перейдите на новую версию сайта!

В НТУ «ХПІ» відбувся Ярмарок робочих місць «Політех – 2015»

13 березня 2015 р.

13 березня в Спортивному комплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулася щорічна Ярмарок вакансій «Політех – 2015».

Організатором заходу традиційно став Центр кар'єри НТУ «ХПІ», Харківський обласний центр зайнятості та ОСС «Студентський Альянс» НТУ «ХПІ». Цього року в Ярмарку брали участь більше 60 компаній і підприємств, у числі яких були представлені: виробничі – Індустріальна група УПЕК, Харківський машинобудівний завод ФЕД, Турбоатом, Завод ім. Малишева, Харківський плитковий завод, IT компанії – Telesens, Nix Solutions, Epam Systems, і великі транснаціональні компанії – Procter & Gamble, Philip Morris, Metro Cash & Carry Ukraine, СанІнБев Україна, і багато інших.

IMG_8388

IMG_8393

IMG_8414  

Після урочистого відкриття Ярмарку з вітальним словами до гостей і організаторів звернулися: в.о. ректора НТУ «ХПІ» Андрій Марченко, Директор департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, Директор департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради Костянтин Лобойченко, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Обласного центру зайнятості Інна Прохоренко, заступник технічного директора компанії Nix Solutions Володимир Кузьменко, головний інженер з перспективних розробок АТ «Харківський тракторний завод» ім.С.Орджонікідзе Юрій Шаповалов і заступник начальника відділу кадрів заводу ім. Малишева Борис Даньшин.

IMG_8473

IMG_8458

IMG_8518  

«15 років тому було створено Центр кар'єри НТУ «ХПІ» та вперше в Україні була запропонована технологія проведення подібних заходів. Безумовно, над проведенням Ярмарку працювали справжні професіонали. Сьогодні тут присутня безліч компаній, які пропонують свої послуги і робочі місця, що дозволяють молодому співробітнику знайти роботу. «Політех – 2015», це – актуальний і важливий захід, я висловлюю подяку організаторам, роботодавцям, співробітникам університету і, звичайно ж, студентам за те, що сьогодні вони взяли участь у Ярмарку робочих місць», – зазначив в.о. ректора НТУ «ХПІ», професор Андрій Марченко.

IMG_8480

Всі відвідувачі заходу мали можливість дізнатися про близько 400 вакансій різних напрямків – перекладачів, менеджерів, консультантів, тестувальників програмного забезпечення і програмістів. Також всі бажаючі могли дізнатися умови проходження практики або стажування в будь-якій з представлених компаній.

В ході Ярмарку співробітники Обласного центру зайнятості консультували студентів і випускників з питань написання резюме, підбору вакансій, ділилися порадами, як правильно готуватися до співбесіди і зустрічі з роботодавцем та багатьма іншими питаннями, пов'язаними з пошуком місця роботи.

Для студентів економічних спеціальностей відбулася презентація програм стажувань від компанії Metro Cash & Carry Ukraine. Також всі бажаючі мали можливість спробувати свої сили і безпосередньо в ході Ярмарку вакансій пройти вступне тестування до компанії Procter & Gamble Ukraine.

IMG_8488

З повним списком усіх представлених вакансій можна ознайомитися з електронного каталогу на сайті Центру кар'єри НТУ «ХПІ»

† 29.10.2014 13:54:00