Вы находитесь на архивной версии сайта, для получения актуальной информации перейдите на новую версию сайта!

XI щорічний Ярмарок вакансій «Політех-2016»

6 квітня 2016 р.

8 квітня 2016 року в Спортивному комплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» пройде XI щорічний Ярмарок робочих місць «Політех-2016».

53208285Ярмарок – традиційний захід, на якому представники провідних українських і міжнародних компаній презентують свої вакансії і знайомляться з випускниками Харківського політеху. Мета роботодавців – пошук талановитих студентів і запрошення їх на стажування. Також, за попередньою домовленістю з організаторами Ярмарку, компанії зможуть провести тренінги та презентації для студентів.

 

Ярмарок робочих місць «Політех-2016» збере під одним дахом понад 70 компаній-роботодавців, серед яких будуть великі виробничі підприємства, заводи, IT-компанії і банки. Також будуть представлені організації, які потребують фахівців різного профілю – перекладачів, менеджерів з продажу, консультантів.

Студенти зможуть ознайомитися з більш ніж 200 вакансіями, а також з пропозиціями компаній про стажування і проходження практики з подальшим працевлаштуванням.

Довідка:

Щорічно понад 3000 студентів НТУ «ХПІ» та інших ВНЗ мають можливість поспілкуватися з роботодавцями, отримати більше інформації про вимоги до претендентів, і, звичайно, знайти роботу – тимчасову або постійну.

Ярмарок вакансій в НТУ «ХПІ» користується особливою популярністю як серед студентів, так і серед роботодавців не тільки завдяки масштабам проведення. Важливою особливістю заходу є неформальна обстановка, яка дає можливість безпосереднього спілкування всім учасникам Ярмарку.

Партнери заходу: регіональна інтернет-служба «Робота в Харкові» та ОСС «Студентський Альянс НТУ« ХПІ », Обласний Центр зайнятості.

Час проведення:

10.00-13.00

Місце проведення:

Спортивний комплекс НТУ «ХПІ», вул. Артема 50-а, станція метро «Пушкінська»

Контакти:

Алла Ус, Методист «Центру Кар'єри» НТУ «ХПІ»

Тел. / Факс (057) 707 66 03

Моб. (093) 661 86 45

† 29.10.2014 13:54:00